Specjalista DS. KLIENTÓW BIZNESOWYCH - Kraków

16 września 2019

OPIS STANOWISKA

Numer referencyjny:SDSKB/08/KRK/2021

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa klientów dotychczasowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych i prezentacji on-line
  • Ofertowanie i prowadzenie negocjacji

W przeważającej mierze praca ma charakter stacjonarny, a komunikacja z klientem odbywa się przy użyciu narzędzi komunikacji zdalnej: telefon, prezentacja on-line, poczta elektroniczna.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży B2B
  • Podstawowa wiedza z zakresu technologii informatycznych
  • Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania oraz prowadzenie kontaktów
  • Samodzielność i nastawienie na cel
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub innych innowacyjnych produktów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjne premie prowizyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę Multisport, bilety do kina
  • Doskonałą atmosferę w pracy wśród pasjonatów nowych technologii
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem formularza:

Poznaj praktyczne działanie systemów statlook i uplook dzięki całkowicie darmowemu Webinarium. Wystarczy fotel, połączenie z internetem i przeglądarka internetowa.