TESTER OPROGRAMOWANIA - KRAKÓW

26 sierpnia 2022

OPIS STANOWISKA

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie scenariuszy testowych oraz analiza i projektowanie nowych przypadków
  • Planowanie, przygotowanie oraz realizacja testów funkcjonalnych oraz regresyjnych
  • Testowanie manualne w zakresie aplikacji webowych oraz serwisów API
  • Przygotowywanie raportów oraz dokumentacji testowej

Nasze wymagania

  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości zasad, technik i narzędzi testowania
  • Doświadczenia w prowadzeniu testów UI oraz API
  • Znajomości narzędzi Postman lub Fiddler
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Wiedza z zakresu REST, HTTP, JSON

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB
  • Podstawowe umiejętności w zakresie programowania
  • Znajomość PostgreSQL, Elasticsearch, Solr, RabbitMQ
  • Znajomość narzędzi Visual Studio oraz JMeter

Oferujemy m.in.

  • Szkolenia i rozwój oraz możliwość awansu
  • Stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Przyjazną i twórczą atmosferę oraz pracę wśród pasjonatów nowych technologii
  • Możliwość wykonywania dodatkowo płatnych zleceń dla klienta wewnętrznego
  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy (w ramach 8 h dnia pracy)
  • Kartę Multisport
  • Kafeterię MyBenefit
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj praktyczne działanie systemów statlook i uplook dzięki całkowicie darmowemu Webinarium. Wystarczy fotel, połączenie z internetem i przeglądarka internetowa.