WEB DEVELOPER (C, JAVASCRIPT, HTML5, CSS3) – KRAKÓW

23 sierpnia 2022

OPIS STANOWISKA

Numer referencyjny:WEBDEV/01/KRK/2022

Wymagania:

  • Dobra znajomość technologii: C#, JavaScript, HTML5, CSS3
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty
  • Samodzielność i nastawienie na osiąganie celów
  • Umiejętność pracy w zespole i skuteczna komunikacja
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość ASP MVC, AngularJS, Bootstrap, IIS, TFS
  • Mile widziana znajomość założeń procesów biznesowych związanych z Software Asset Management oraz ITIL

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę w pracy wśród pasjonatów nowych technologii
  • Szkolenia oraz transfer wiedzy w zespole kilkudziesięciu programistów
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie za osiągane kamienie milowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizowania własnych pomysłów
  • Możliwość wykonywania extra zleceń ($) dla klienta wewnętrznego
  • Kartę MultiSport i inne świadczenia po okresie próbnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem formularza:

Poznaj praktyczne działanie systemów statlook i uplook dzięki całkowicie darmowemu Webinarium. Wystarczy fotel, połączenie z internetem i przeglądarka internetowa.